השמינייה

Tuesday, November 21, 2006

הכוכב השבועי - נטשה

עדי הימלבלוי:

תאריך לידה: 27.11.1984כשעדי הימלבלוי הייתה ילדה היו לה המון תחומי עניין. ריקודים, משחק, הצגות, קריאה וטיפול בבעלי חיים הם חלק קטן מהדרכים שהיו לה להעביר את הזמן. כיום מרשימת התחביבים הגדולה נשאר המשחק בתור התחביב והמקצוע שבו עדי מאוד רוצה להשקיע את כל כולה. את הזמן הפנוי שלה היא מנצלת כדי לצפות בסרטים, לשחק באולינג, סנוקר וכמובן לרבוץ בים.

נטשה:

ב"שמיניה" מגלמת עדי את נטשה, ציירת מחוננת, ילידת רוסיה. הרגשות של נטשה חבויים עמוק בפנים, והיא מגלה אותם בעיקר לרוני, חברתה הטובה ביותר, ולאדם, שלמרות שברור לה שלא יוכלו יותר להיות חברים הוא עדיין קרוב מאד ללבה. בעונה השניה נטשה הייתה מאוהבת בדניאל שהתגלה מאוחר יותר כפסיכופת וחבר בארגון "סקורפיו". דניאל כמעט הצליח לחבל בחברות האמיצה בין רוני לנטשה, אבל בסופו של דבר שתיהן גרמו לו להבין שאיתן ל א כדאי לו להתעסק.
דמות נוספת בחייה של נטשה היא לינה (אוולין קפלון). נטשה איפשרה ללינה לגור איתה בדירה בלי לדעת שלינה חברה גם כן ב"סקורפיו" והיא משתמשת בנטשה ככלי. באחד הרגעים המותחים בעונה השניה נדרשה נטשה לבחור בין לינה לבין חבריה בשמיניה. נטשה בחרה בשמיניה אחרי שהבינה שלינה ניצלה את האהבה שלה למטרות אחרות לגמרי.

חשוב להדגיש - לרוית ולעדי הימלבלוי יש יומולדת באותו תאריך :} מזל טוב!

תמונות של נטשה/עדי הימלבלוי:

תמונות מהפרק 'יום קשה'
דעה על הפרק 'יום קשה'

הדעה של סתו:

לדעתי היה פרק ממש נחמד,בין 1-10 הוא היה בערך 8 וחצי...
ניצן ממש מסכנה,שכולם ירדו עלייה!
וניני ממש לא צודק! איה כן יכולה ונראה לי שהיא גם רוצה להיות עם אדם...
ויואל - חושב את עצמו יותר מדי,למה מי הוא!? הוא לוקח פיקוד על כולם ועל הכל.. טמבל
אהה ואיך שחכתי,הנשיקה של דפי.. אוו... זה הולך להיות חבל"ז

הדעה של רוית:

לדעתי היה פרק בסדר לא ממש אהבתי אותו וכמו שסתו אמרה ניצן באמת מסקנה
כולם ירדו עליה וזה וגם אדם צעק עליה ממש!
ויואל הוא ממש חש את עצמו הוא ממש מפקד על כול ואלכס לא היתה כזאת!
ודפי ממש כול הכבוד לה היא ממש שונאת את יואל והוא "נוקמאת" בה לדוגמא
בזה שהיא נישקה את אבי למרות שהוא אמר לה "להפרד" ממנה למרות שהם לא היו בכלל חברים.

Tuesday, November 14, 2006

הכוכב השבועי

זאת פינה שבה כל שבוע נשים מידע,תמונות על כל דמות שבסדרה (כל שבוע דמות אחרת) תהנו!

בשמינייה:
ב"שמיניה" מיכאל הוא אדם הלוי שכל הבנות נמסות כשהוא נותן בהן את ה-מבט המיוחד שלו. הוא חכם, מבריק, יפה, דובר המון שפות, ספורטאי מוכשר ומה לא? העונה הראשונה עומדת בסימן הדילמה שלו בין נטשה, ה"אקסית המיתולוגית" שלו, לבין איה, אהבתו הגדולה שחשפה בפניו את סודה. אדם עבר שורה של טראומות - תאונת דרכים שכמעט הרגה אותו, אביו נעצר בחשד לבגידה, ולילי לקחה אותו כבן ערובה ואיימה על חייו. בסיום העונה הראשונה רץ אדם לאיה כדי לעצור מבעדה לחזור לגילה המקורי. הוא מצליח ואיה נשארת בגילה החדש רק כדי להישאר צמודה אליו. כשנודע לו שאיה נחטפה אדם היה שבור וכתב לה מכתבים מרגשים בהם הוא הודה שמעולם לא אהב מישהי כמוה. כשפסקו החיפושים אחרי איה אדם שמר לה אמונים זמן רב. היחידה שהצליחה לשבור אצלו את המחסום היא ניצן, שהפכה בעונה השניה לבת הזוג הרשמית שלו. כשמתברר שאיה לא מתה, אדם מרגיש שהוא צריך לבחור בין אהובתו הנוכחית לבין אהובתו ש"חזרה מן המתים". אדם בוחר בניצן, אבל הלב שלו מאותת לו שעשה את הבחירה הלא נכונה...בעונה הארשונה קיימת יריבות גדולה בין אדם לניני, אבל בעקבות החטיפה של איה הם מרגישים שהכאב מאחד אותם והופכים לחברים טובים מאוד. אביו של אדם הוא אבנר – שותפו של דדי בחקר גלי הלמדא. אחותו של אדם היא רותם שמנסה כל העת לחקור ולגלות יותר על חלקו של אחיה ב"שמיניה".
במציאות:
תאריך לידה: 30.1.1984בתקופת בית הספר אהב מיכאל לשחק בכדורגל וב"שוטרים וגנבים". מאז עברו איזה יום או יומיים בהם הספיק מיכאל לשות את הצעדים הראשונים שלו בדרך לקדמת הבמה. ברגעים שבהם הוא לא נמצא על הסט של "השמיניה" תמצאו את מיכאל צופה בסרטים, מבלה עם חברים, עושה ספורט, קורא ומשתזף על שפת הים. חוץ מזה הוא גם מנחה בערוץ הילדים, שיחק תפקיד אורח בטלנובלה "האלופה" ואפילו הצטלם לעיבוד המחודש לשירו של אריק איינשטיין "עוף גוזל". בכל מה שנוגע לאומץ וליצר הרפתקנות, מיכאל אלוני לא נשאר מאחור. הוא אמנם לא הציל את העולם (עדיין...), אבל כשהוא נמצא במצבים קשים יש לו את היכולת להתמודד איתם. עד עכשיו הספיק מיכאל לשחות עם כריש קטן, לקפוץ בנג'י מגובה 70 מטרים והחלום הגדול שהוא מקווה להגשים זה לטייל בכל רחבי העולם.
תמונות:

דעה על הפרק 'החילוף':

הדעה של רוית:
לדעתי היה פרק נוא מצחיק במיוחד בקטע שאבי,מיקה ונטשה היו ביחד בספריה ואז פתאום
מיקה ניגנה ואז כלום קפצו זה היה ממש מצחיק חחח:]
הדעה של סתו:
אני חושבת שהיא פרק נחמד... בין 1-10 הוא היה 8.
באמת,כמוש רוית כתבה הקטע שמיקה שמה מוזיקה וכולם צעקו היה מצחיק :]
ולדעתי,הסיבה שתום אבני עשה קרחת - זה קשור לזהות החדשה שתהייה לו בסדרה.

Tuesday, November 07, 2006

דמויות מפרק 'יוונית מדוברת' - פרק מס' 132

דעה על הפרקים...

דעה על הפרק 'יוונית מדוברת' שהיה בתאריך: 6/11/06

הדעה של רוית:
הייה פרק ממש מפחיד לדעתי כול הקטע שדניאל עדין בחיים וזה...
אני יודעת שהוא הולך לשנות מראה ואז לא יזהו אותו בכלל..
הדעה של סתו:
לדעתי הקטע שרוני ונטשה ראו את דניאל "מת" היה ממש מפחיד,והמבט שלו היה ממש מזעזע..
הקטע עם צ'כוב היה קצת מצחיק (ומטומטם!) אבל בסדר...
הייתי המומה כשראיתי שדניאל הוא זה שהיה בסוף,ואני חושבת שהוא באמת ישנה את הזהות שלו (כמו מיטל באלופה) חח..
ביוצ' =]